Gwoździarki

Wbijaj gwoździe szybko i niezawodnie z EVERWIN

Na rynku aktualnie obecnych jest tak wiele różnych marek, że decyzja jakie narzędzia wybrać może być trudna. W konsekwencji często decydujemy się na te, które znamy od lat, ignorując nowości rynkowe, które często pod względem innowacyjności i jakości pozostawiają bardziej znaną konkurencję w tyle. Jedną z takich nowinek na polskim rynku pneumatycznym jest EVERWIN – gdy raz użyjesz tych narzędzi, nie zamienisz ich na żadne inne.

Co wyróżnia EVERWIN?

EVERWIN to profesjonalne narzędzia pneumatyczne o jakości pozwalającej im z powodzeniem konkurować z największymi graczami na rynku. Marka powstała w 2012 roku, jednak jej twórców, grupę amerykańskich i tajwańskich ekspertów, łączy w sumie 120 lat wspólnego doświadczenia i wcześniejszych sukcesów. Razem stworzyli markę, której głównym mottem jest wydajność i niezawodność. EVERWIN to przede wszystkim bezkonkurencyjna szybkość wbijania gwoździ – zarówno seryjnych, jak i pojedynczych strzałów. Narzędzia zostały stworzone z komponentów najwyższej jakości, wyposażone we wbijaki i nosy ze specjalnych nieścieralnych tworzyw zwiększających ich żywotność oraz najtrwalsze na rynku metalowe prowadnice gwoździ. Gwoździarki są świetnie wyważone, a ich ergonomiczny design ze wzmocnionymi magazynkami pochłaniającymi drgania oraz wygodnymi miękkimi rączkami zapewniają komfort pracy. Bez wątpienia, narzędzia EVERWIN to aktualnie produkt o najlepszym na rynku stosunku jakości do ceny.

Gama narzędzi dla profesjonalistów z różnych branży

W ciągu 2 lat od założenia EVERWIN stworzył serię przemysłowych gwoździarek do produkcji palet, które zyskały opinię jednych z najtrwalszych narzędzi na rynku. Od tego czasu kontynuuje rozwój swojej oferty, aktualnie produkując całe serie narzędzi pneumatycznych do produkcji palet, opakowań, mebli, a także zastosowań konstrukcyjnych, dekarskich i ciesielskich. Profesjonaliści znajdą tu najwyższej jakości gwoździarki bębnowe, gwoździarki szynowe, zszywacze tradycyjne i do specjalnych zastosowań produkowane od 2017 roku w najnowocześniejszej fabryce. Więcej informacji na temat wszystkich modeli gwoździarek EVERWIN można znaleźć na stronie www.everwin.pl.

www.everwin.pl
biuro@comerto.pl
tel. 61 437 66 00

4.5/5 - (4 votes)

Data publikacji: 21 grudnia, 2019

Autor:

4.5/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Zenon
    niedziela, 22 grudnia, 2019

    Obserwuję budowy domów w mojej okolicy. W sporej części stany surowe są kończone wykonaniem dachu i coraz rzadziej słyszę stukot młotków. Przeważają urządzenia elektryczne i pneumatyczne. Ekipa z działki obok korzysta z pneumatyki i praca na dachu idzie im bardzo sprawnie. Gwoździarki pneumatyczne rzeczywiście ułatwiają i przyśpieszają pracę. Chyba też sobie jakąś sprawię w najbliższej przyszłości. Może to będzie Everwin.

  2. Janusz
    wtorek, 24 grudnia, 2019

    nieznane nie oznacza niedobre. firma potrzebuje czasu na zyskanie popularności. jeżeli to ma być pierwsze urządzenie to dlaczego nie nawet Everwin? jeżeli jest dobre to na pewno sprawdzi się. nowe urządzenie ma gwarancję, a później jest serwis. nic tylko pracować.

Podobne artykuły